Chcete sa stať súčasťou šou Čo ja viem, no nie ste vysokoškolákmi? Aj Vaše meno môže zaznieť v siedmej sérii šou Čo ja viem! Stačí, keď nám pošlete otázku, nad ktorou by si mohli lámať hlavu nielen študenti, ale aj naše známe osobnosti. Otázky môžete vymyslieť buď jednotlivo, alebo v skupinách. Napríklad aj v škole s Vašimi učiteľmi.

Otázky môžu byť vedomostné, či logické, jednoducho z rôznych oblastí. Nemusia byť len textové, môžu to byť aj audio, fotografické, či video ukážky - presne tak, ako ich poznáte z našej šou. Každá otázka musí obsahovať správnu odpoveď a jej súčasťou môže (ale nemusí) byť aj návrh na nesprávne odpovede. Otázky a odpovede musia byť podložené zdrojom, teda budeme radi, ak nám pošlete napríklad aj link alebo zdroj publikácie, kde ste sa k správnej odpovedi dopátrali.

Ak si práve Vašu otázku do šou vyberieme, užijete si svojich pár minút slávy, keď Vás moderátor Marcel Merčiak v šou spomenie. Idete do toho? Napíšte nám do súkromnej správy na náš Facebook Čo ja viem! Tešíme sa na vaše otázky.